Loading...

O nas

PARĘ SŁÓW O FEERII

17 LAT NA RYNKU

Nasza agencja działa na rynku od 1999 roku. Od tej pory zrealizowaliśmy setki najróżniejszych projektów dla wiodących marek.

DOSTĘPNI 24/H

Aby przygotować dla Was jak najlepsze realizacje, nasza ekipa działa całą dobę. Gotowość na 6 rano? Dla nas to nic trudnego!

100% ZAANGAŻOWANIA

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Staniemy na głowie, aby Wasz wymarzony event przebiegł po myśli. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania każdego problemu.

Portfolio

NASZE REALIZACJE

 • SIEMENS FUTURE LIVING AWARD

  EVENTY

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item1/2016_01_14_BSH_Iluzjon_net-102.jpg

  W styczniu 2016 roku zrealizowaliśmy galę Siemens Future Living Awards. SFLA to coroczne rozdanie nagród dla specjalistów w dziedzinie designu i innowacji. Wyboru najlepszych prac dokonują światowej sławy polscy designerzy. W wydarzeniu udział wzięło 300 osób. Gala odbyła się w kinie Iluzjon w Warszawie. Tematem wydarzenia była przyszłość, a jedną z najważniejszych atrakcji stanowiska do VR – Virtual Reality. Nasza agencja była odpowiedzialna za scenografię, technikę i obsługę wydarzenia.
 • BSH - KONFERENCJA NOWOŚCI

  EVENTY

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item8/2015_05_08_BSH_NARODOWY_small-28.jpg

  Organizowaliśmy doroczną Konferencję Nowości koncernu BSH, podczas której prezentowaliśmy najnowsze urządzenia firm Bosch, Siemens, Zelmer i Gaggenau. Wydarzenie odbyło się na Stadionie Narodowym, a motywem przewodnim były sensory, element urządzeń Bosch i Siemensa. W konferencji udział wzięło 250 osób.
 • AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU

  EVENTY

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item6/2015_05_28_ARP_Konferencja_net-4.jpg

  Byliśmy odpowiedzialni za kompleksowy projekt, przygotowanie i realizację konferencji prasowej Agencji Rozwoju Przemysłu, która odbyła się w zabytkowej bibliotece w siedzibie ARP.
 • BEZ TAJEMNIC

  EVENTY

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item7/HBO_BT-82.jpg

  Dla HBO Polska zorganizowaliśmy w Sheratonie event promujący drugi sezon serialu "Bez Tajemnic", na który złożyły się konferencja prasowa, panel dyskusyjny i warsztaty z "guru szczęścia", profesorem Srikumarem Rao. Całość zwieńczyło wieczorne coctail party w Domu Dochodowym, gdzie wystąpił zespół Muzykoterapia.

 • PAKT - konferencja prasowa

  EVENTY

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item8/PAKT_konfa_naSzybko_026.jpg

  W październiku 2015 roku byliśmy odpowiedzialni za kompleksową organizację konferencji prasowej nowego hitu HBO - serialu "Pakt", gdzie główne role grają Marcin Dorociński i Magdalena Cielecka. Konferencja odbyła się w przestrzeni przy ul. Mysiej 3.
 • GOREJĄCY KRZEW - premiera

  EVENTY

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/hbo_gorejacy-krzew_premiera.jpg

  Teatr Wielki w Warszawie był miejscem premiery filmu "Gorejący Krzew" w reżyserii Agnieszki Holland. Nasza agencja wsparła HBO w realizacji tego wyjątkowego wydarzenia.
 • ZELMER NA WARSZAWSKIM DNIU ZWIERZĄT

  AKCJE / AMBIENT

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio/IMG_7708.jpg

  Wspólnie z marką Zelmer przygotowaliśmy akcję promocyjną podczas Warszawskiego Dnia Zwierząt organizowanego przez Schronisko na Paluchu. Wspólnie z organizatorem zachęcaliśmy do adopcji psów. Z kolei na naszym stoisku goście mieli szansę wygrać wspaniałe nagrody w konkursach i zrobić niezapomniane zdjęcie ze swoim pupilem.
 • VERVA STREET RACING

  EVENTY

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item2/_DSC9764.jpg

  Verva Street Racing to doroczna impreza pod szyldem marki Orlen dla fanów motoryzacji. Agencja Feeria była odpowiedzialna m.in. za projekt wizualny i realizację konferencji prasowej z udziałem mistrzów czterech kółek.
 • THE KNICK

  WYSYŁKA KREATYWNA

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/

  The Knick to serial produkcji Cinemax przedstawiający losy lekarzy i pielęgniarek pracujących w nowojorskim szpitalu Knickerbocker na początku XX wieku. Nasza agencja przygotowała wysyłkę kreatywną inspirowaną scenariuszem serialu.
 • DISNEY na PIKE

  EVENTY

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item11/IMG_1762.jpg

  Przygotowalismy identyfikację wizualną i stoisko Disneya podczas konferecji PIKE. Uczestnicy mogli "namacalnie" poznać świat bajek Disneya, dzięki specjalnie zaprojektowanej przez nas konstrukcji.
 • BEZ TAJEMNIC

  WYSYŁKA KREATYWNA

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item9/BezTajemnic_pakiet_02.jpg

  "Bez Tajemnic" to pierwszy serial wyprodukowany przez HBO Polska. Nasza agencja zajęła się wysyłką i przygotowaniem press-packów.
 • GRA O TRON - premiera

  EVENTY

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item5/got_monday__57.jpg

  Z okazji premiery kolejnego sezonu "Gry o Tron" zorganizowaliśmy szereg eventów, w których uczestniczyły gwiazdy serialu - Daniel Portman i John Bradley. W ramach promocji serialu odbyła się konferencja prasowa, spokanie z fanami oraz pokaz premierowy w warszawskim Multikinie. Nasza agencja zadbała również o atrakcje dla gwiazd podczas pobytu w Warszawie.

   

 • TRUE BLOOD - akcja krwiodawstwa

  AKCJE / AMBIENT

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item10/true_bloog_akcja-173.jpg

  Przygotowaliśmy koncepcję i realizację akcji krwiodawstwa promującej serial HBO „True Blood” podczas Światowego Dnia Krwiodawcy. Na Placu Defilad stanął autobus Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a przedsionek został zaaranżowany na znany z serialu bar "Fangtasia", w którym spotykają się bohaterowie serialu. Uczestnicy akcji otrzymali na miejscu pamiątkowe gadżety, mieli również szansę przeistoczyć się w żądne krwi wampiry.

 • WATAHA - konferencja prasowa

  EVENTY

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item12/HBO_Wataha_006_web.jpg

  Nasza agencja zorganizowała konferencję prasową z okazji premiery serialu WATAHA. Event odbył się w Skwerze Hoovera, a jego wiodącym tematem była dzikość natury, która wyróżnia polskie Bieszczady – miejsce akcji nowego serialu HBO.

 • HBO PIKE PARTY

  EVENTY

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item4/HBO_PikeParty_079_web.jpg

  Impreza HBO to nieodłączny punkt konferencji PIKE. Nasza agencja zajęła się kompleksowym przygotowaniem eventu, zapewniając szereg elektryzujących atrakcji.
 • GRA O TRON

  WYSYŁKA KREATYWNA

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/

  Wysyłka kreatywna promująca kolejny sezon hitu HBO "Gra o Tron". W naszej specjalnej przesyłce adresaci odnaleźli m.in. wyjątkową książkę kucharską z ulubionymi potrawami bohaterów. Nam szczególnie spodobał się zaprojektowany przez naszego grafika - specjalnie na potrzeby wysyłki - papier ze słynnymi herbami rodów GOT.
 • LUCK

  WYSYŁKA KREATYWNA

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/

  Wysyłka kreatywna promująca najnowszy serial LUCK produkcji HBO. Dziennikarze podczas konferencji prasowej otrzymali zestaw do gry w pokera - ulubionej gry hazardowej głównego bohatera serialu - Chestera Ace'a Bernsteina.
 • 15-LECIE HBO

  EVENTY

  http://serwer1364806.home.pl/stronywww/feeriawww/images/portfolio-item/item12/HBO_BezTaj_Forteca_cam1_193_web.jpg

  Feeria zrealizowała imprezę z okazji 15-lecia HBO w Polsce. Zorganizowany z rozmachem event odbył się w Fortecy Kręglickich. Uwagę przykuwała zwłaszcza scenografia towarzysząca wydarzeniu, w tym projekcje 360°. Podczas imprezy wystąpiły gwiazdy holenderskiej sceny klubowej. Wspólnie z HBO świętowało ok. 500 osób.

Zespół Feerii

NASZ ZESPÓŁ, KTÓRY STANIE DLA WAS NA GŁOWIE

Filip 72dpi

FILIP

CEO
kacper 72 dpi

KACPER

dyrektor sprzedaży
Pia72dpi

PIA

grafik
olga 72dpi1

OLGA

event manager
Dominika 72dpi

DOMINIKA

event manager
tamara72dpi2

TAMARA

event manager

0

DNI OD ZAŁOŻENIA

0

POKONANYCH KILOMETRÓW NA REALIZACJE

0

WYNAJĘTYCH METRÓW KWADRATOWYCH POD EVENTY

0

PODŁĄCZONYCH DIOD EKRANOWYCH

Czym się zajmujemy

SPRAWDŹ, JAKIE USŁUGI DOSTARCZA NASZA AGENCJA

EVENTY
SCENOGRAFIA
GRAFIKA
zaprosenie 260 180
PROMOCJA
INCENTIVE
nurek
MAGAZYNOWANIE
auta 1

Klienci

PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ NASZE POMYSŁY

TELEFON STACJONARNY

+48 22 713 85 00

Adres siedziby

ul. Arkuszowa 140B
01-934 Warszawa

Adres fakturowy

Feeria Sp. z o.o.
ul. Arkuszowa 140B
01-934 Warszawa
NIP - 522 24 20 113

SEKRETARIAT

+48 605 22 55 22
 

E-MAIL